KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9052060
nr 905 2060
Etsning
Lennart Frisk, "Skäret", 10/20, ET, signerad. -66, motivet: 49x64
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 20:20:28
11/8 20:15:28